uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Et peod saaks peetud ja sõidud sõidetud!

Rovico esineb Toiduliidu laval laupäeval kell 16.30 

Tänaseks on Rovico alkomeetreid Eesti ja Läti jaoks tootnud juba 10 aastat ning kokku on Alcoscan alkomeeter kasutusel pea 130 tuhandel Eesti autojuhil.

Kas saab ka ilma alkomeetrita? Saab küll kui olete täiskarsklane või ei osale liikluses.

Praktikas võib samal inimesel sama koguse alkoholi tarbimise järel kainenemiseks kuluv aeg kõikuda kuni 4 korda. Sõltub see sellest kui puhanud või väsinud oleme, kui hea on hetkel meie tervis, mida on söödud-joodud ja muudest teguritest. Enesetunne võib samuti petlik olla. Tavakasutajale mõeldud usaldusväärsed Alcoscanid maksavad alates ca 50€, politseitehnoloogiat kasutavad veelgi täpsemad taskuseadmed 150-200€. Seega vaid 1-2 paagitäie kütuse raha eest saab soetada kindlustunde aastateks!

Kuna joobe mõõtmine hingeõhust on olemuselt kaudne meetod (otsene on vereanalüüs), siis tulem võib ka vähesel määral kõikuda, sõltudes nii puhumistugevusest kui kestusest. Soovitame asuda mootorsõidukit juhtima alles siis, kui näit alkomeetril on 0,00. Samuti tasub kriitiliselt hinnata enesetunnet - kui enesetunne pole hea, ei tohiks rooli istuda.

Alkomeetreid on laias ilmas palju ja suur on ka alkomeetrilaadsete toodete osa, mida püütakse ostjale “õige” pähe müüa. Üks kindlamaid meetodeid kvaliteetse seadme äratundmiseks on Eesti Alkomeetrite Müüjate Liidu tunnustus, mille olemasolu kinnitab seadmel vastav eestikeelne turvahologramm. Samuti on ehtsal Alcoscanil alati seerianumbrit kandev holograafiline kleebis kirjaga ORIGINAL ALCOSCAN.

Kindlasti peab alkomeetrit ka perioodiliselt hooldama seadme täpsuse huvides, sest igal puhumiskorral satub andurisse paras kompott Mendelejevi tabelis sisalduvast. Nii vajabki seade täpsuse tagamiseks eelistatult iga 6 kuu järel etalonidega paikaseadmist ja samuti kalibreerimist. Eestis on alkomeetrite hooldus lihtne: seadme saab selleks anda nii Rovico esindustesse Tallinnas, Tartus, Rakveres kui ka kõikidesse Euronicsi kauplustesse üle Eesti. Lisainfot saab www.alkomeeter.com ja telefonil 6515070.

Uudis - Alkomeeter töökohal!

Purjus või isegi vaid jääknähtudega töötaja võib olla ohtlik ning võib mõjuda hukatuslikult nii firma mainele kui ka sisemisele moraalile. Samas on selle testimine teise inimese poolt seotud nii juriidiliste kui ka puhtalt isiklike probleemide ja küsimustega. Rovico on Alcoscan tootena välja töötanud unikaalse automatiseeritud süsteemi, mis võimaldab kiirelt, turvaliselt ning ilma igasuguste probleemideta testida näiteks kõiki ametiruumidesse sisenejaid. Direktorist koristajani, kui soovite. Masin on emotsioonitu, temaga vaielda pole mõtet. Töötajate andmebaas on lihtsalt imporditav, töötajad tuvastatavad nii koodi, uksekaardi kui ka isegi näo järgi. Näotuvastuslisana pakume sama algoritmi, millega toimub isikutuvastus EL-i riigipiiridel. Veidi alla 2000€ maksvat seadet pakume Eesti kliendile soovi korral ka rendiks.

Uudis - Alkomeeter töökohal! copy.jpg

Alkomeeter kingituseks!

Inimesed kingivad alkomeetreid nii pereringis kui heale sõbrale sünnipäevaks  — on ju tegemist vahva ning turvatunnet loova praktilise kingiga. Ka ettevõtted pakuvad üha enam alkomeetreid ärikingiks. Kuid siin tasub meeles pidada, et ükskõik millist pealetrükki on võimalik alkomeetritele kanda vaid enne seadme kokkupanekut, sest pealetrükil kasutatavad värvid võivad protsessi käigus suure tõenäosusega keemiliste  aurudega kahjustada seadme mõõteandurit! Rovicol on aga siingi võimalik appi tulla - alkomeetri tootjana saame pealetrüki teha esmalt vaid korpusele ja seadme koostamine toimub hiljem.

Kust saab korralikku alkomeetrit?

Rovico esindused ja alkomeetrite hooldelaborid asuvad Tallinnas, Delta Plaza 11. korrusel (Pärnu mnt.141), Tartus Sepa Keskuses ja Rakveres Põhjakeskuses. Alkomeetreid müüvad edasi üle 500 jaemüügikoha, nende hulgas Euronics, Statoil, Selver, OnOff, Expert, Autoexpert kauplused. Ööpäevaringselt on klientide kasutuses e-pood www.alkomeeter.com. Tööpäeviti saab väärt nõu üle-Eestiliselt alkomeetrite ja narkotestide infotelefonilt 6515070.

Rovico toodetega saab tutvuda Alcoscan messihalli 1. korrusel. Tere tulemast!