main header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Tere tulemast Eesti Toidumessile - Sööma!

Eesti Toidumessi missiooniks on anda meie rahvale ja Eesti külalistele ülevaade Eesti inimeste toidulaua hetkeseisust ja arengutest.

Selleks kutsume igal kevadel maikuu esimesel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti toiduvaldkonnas vähegi tegijad: suured ja väikesed toidukaupade tootjad, jae- ja hulgikaupmehed, catering-teenuseid osutavad toidupakkujad, HoReCa sektori esindajad, toiduvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid. Oodatud on igaüks, kes soovib oma toidutegemisi või -teadmisi avalikkusega jagada!

Eesti Toidumess pakub süüa, tegevust ja teadmisi. Arvukates suurtes ja väikestes välirestoranides serveeritakse huvitavaid roogasid, toimuvad degustatsioonid ja rahvakoolitused ning palju muud põnevat. Nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse kõike head ja paremat lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Messi kultuuriprogramm on mitmekesine, pakkudes rõõmu nii suurtele kui väikestele ja lisaks vajalikku infot põnevate esinejate kohta, keda saab üritustele esinema kutsuda. 

Eesti Toidumess on koguperesündmus, mis alates 2019. aastast toimub koos Eesti Automessiga - Sõidame! 100 000m2 suurusele messialale rajatakse kõige muu hulgas ka suur mängumaa. Kokku osaleb Eesti Toidumessil ja Eesti Automessil kuni 700 eksponenti ja kahel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kulinaarse atraktsioonina on Eesti Toidumess huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele. See on suurepärane võimalus näidata maailmale kõike head ja paremat, mida Eestis toota ja toiduga teha osatakse.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul, Eesti Toidumessil - Sööma!

Angelca UdeküllAngelica Udeküll
Eesti Toidumessi patroon
angelica@eestimessid.ee 
www.toidumess.ee 

Fakte:

- Eesti toidutarbijate (elanike) arv seisuga 01.01.2018: 1 318 705
- Tallinna elanike arv seisuga 01.03.2018: 449 604
- Eestis tegutsevate toiduvaldkonna jaekaubandusettevõtete arv: 2200
- Eesti kaubandusvõrgus toiduvaldkonna tootenimetuste arv: 50 000+

Eesti Toidumess - Sööma! 2020 külastaja osalemise tingimused (PDF)