Sööma!

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Korraldajad

Eesti Toidumessi korraldajad teevad kõik selleks, et mess oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Eesti suurima toidusündmuse korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@toidumess.ee

Angelica Udeküll

Angelica Udeküll - patroon

angelica@eestimessid.ee 


Auris Rätsep

Auris Rätsep - kõneisik

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: partnerite ja eksponentide osaluslepingud, üldkorraldus


Lembi Ruubel

Lembi Ruubel

507 4515, lembi@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud, auhinnagala Aasta Toidutegu, www.toidutegu.ee 


Lisette Vinter copy.jpeg

Lisette Vinter

520 3274, lisette@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja Nutikas Toidufoto www.toidufotokool.ee


 Kristel Vester

Kristel Vester

5887 7573, kristel@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Riina Rist

Riina Rist

513 2627, riina@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud messi mängumaal


Krista Kalmus

Krista Kalmus

566 54735, krista@eestimessid.ee 
Valdkond: Eesti toidumeistrite võistlused, www.toidumeistrid.ee ja konkurss Eesti Kelner, www.eestikelner.ee 


Merle Truubon

Merle Truubon

5564 8882, merle@eestimessid.ee 
Valdkond: infopunkt


Ülar Palm

Ülar Palm

513 1540, palm@eestimessid.ee 
Valdkond: programm ja artistid


Jane Annus copy.jpg

Jane Annus

5342 8843, parkla.toidumess@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide parkimine


Aveli Sukles

Aveli Sukles

aveli@eestimessid.ee 
Valdkond: messibüroo

Jaanus Vernik

Jaanus Vernik

504 4386, jaanus@eestimessid.ee 
Valdkond: tehniline korraldus


Sulo-Sarkinen.jpg

Sulo Särkinen

5308 8495, sulo@eestimessid.ee 
Valdkond: tehniline korraldus


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter.toidumess@eestimessid.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: veebiturundus, www.toidumess.ee 


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep - Eesti messid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestimessid.ee
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee


Eesti Toidumess MTÜ

Registrikood: 80359790

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Tallinna Lauluväljak SA

Heli Kuuse
heli@lauluvaljak.ee, www.lauluvaljak.ee 
Valdkond: Eesti Toidumess - Sööma! projektijuht

Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)