uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Suur kobarmess kasvab, tere tulemast Eesti Pulmamessile!

Eesti messid OÜ ja TT Product OÜ sõlmisid 1. augustil lepingu, mille tulemusena toimub järgmine Eesti Pulmamess kobarmessina koostöös Eesti Toidumessiga - Sööma! ja Eesti Automessiga - Sõidame! Tallinna Lauluväljakul 9. ja 10. mail 2020. Sissepääs suurele kobarmessile on tasuta.

Eesti Pulmamessi korraldaja Tiia Tamberg: "Korraldan pulmamessi juba aastast 2006 ja koostöös Eesti Messidega on meil võimalus seni ühepäevasena toimunud messi nii eksponentide kui külastajate rõõmuks nüüd juba kahepäevase ja suurema sündmusena edasi arendada. Eestis registreeritakse 6000 abielu aastas ja abiellujate arv on jätkuvalt tõusuteel. Elu suursündmust planeeritakse hoolikalt kuni kaks aastat ette ja meie mess on nii pulmakorraldajatele kui abiellujatele suureks abiks. Pulmamessi eksponentidel on nüüd võimalus tutvustada oma tooteid ja teenuseid ka toidu- ja automessi külastajatele, kelle seas on kindlasti ka potentsiaalseid abiellujaid või abielutõotust uuendavaid paare. Tere tulemast osalema aegade suurimal Eesti Pulmamessil!"

Eesti messid OÜ tegevjuht Katrin Halanurm: "Oma temaatikalt sobib Eesti Pulmamess toidu- ja automessiga kobarasse hästi, sest nii toit kui autod on pulmateemaga vägagi seotud. Lisaks on Tiia Tamberg oma kogemuste, renomee ja meeskonnaga pulmade korraldamise valdkonnas Eestis absoluutne korüfee ja sellise tiimiga on Eesti Messidel rõõm koostööd teha arendades kobarmessi sobilike teemadega veegi suuremaks ja sisukamaks. Kohtumiseni 9. ja 10. mail Tallinna Lauluväljakul!"

www.pulmamess.ee
www.toidumess.ee
www.automess.ee