uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Eesti suurima kobarmessi leping on sõlmitud!

SA Tallinna Lauluväljak ja Eesti messid OÜ allkirjastasid koostöölepingu, mille tulemusena toimuvad Lauluväljakul järgmise aasta maikuu teisel nädalavahetusel 9.-10. mail Eesti Automess - Sõidame! ja Eesti Toidumess - Sööma!. Lisaks toimuvad sealsamas ka Eesti Grillimess - Grillima! ja Eesti Kohvimess - Kohvile! ja suur emadepäeva kontsert.

Eesti messid OÜ tegevjuht Katrin Halanurm: "Selle aasta messide külastajate tagasiside põhjal oleme kobarmesside temaatikat hoogsalt edasi arendamas, sest inimeste elutempo on sedavõrd kiire, et soovitakse osaleda mitmel sündmusel korraga ja just seda samal platsil toimuvad messid suurepäraselt ka võimaldavad. Pole välistatud, et arendame suursündmust messiteemadelt veelgi sisukamaks, sest eesmärgiks on saada kahel päeval külastajaid 100 000 inimest. Sissepääs kobarmessil Sõidame Sööma! on endiselt tasuta!"

SA Tallinna Lauluväljak juhataja Urmo Saareoja: "Meil on hea meel, et Lauluväljaku klientidel jätkub häid ja põnevaid ideid, mille teostamisele aitame omalt poolt igati kaasa. Eriti tervitatav on, et siin korraldatakse ka piletita sissepääsuga suursündmuseid, kuhu on põhjust tulla kõigil märkamaks, et Lauluväljak on avaliku pargina väärt paik aastaringseks külastamiseks või firmaürituse korraldamiseks. Anname omapoolse korraldusliku panuse 10. mail suure emadepäeva kontserdi teokssaamisel, sest Lauluväljak on kahtlemata väärikaim koht Eesti emade austamiseks ja rõõmu valmistamiseks."

Kohtumiseni 9.-10. mail Tallinna Lauluväljakul, Sõidame Sööma!