uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Reede ja laupäev, 3.-4. mai 2019, Tallinna Lauluväljak, kell 11-20, sissepääs tasuta

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Eesti Toidumess – Sööma! tegi seda jälle - toiduajalugu!

4. ja 5. mail Tallinna Lauluväljakul toimunud II Eesti Toidumess - Sööma! läks hästi ja kõigile korda. Suured tänud korraldajate poolt nii eksponentidele kui külastajatele ja loomulikult ka lahkele ilmataadile! Pildigalerii vaatamiseks klikka pildil või siin.

sööma.jpg

4.-5. mail Tallinna Lauluväljakul teist korda toimunud Eesti Toidumess – Sööma! jättis taaskord märgi Eesti toidu ajalukku kui suurim toiduvaldkonna sündmus, mida Eestis igal aastal korraldatakse. 70 000 ruutmeetril Lauluväljaku pinnal tutvustasid oma tooteid ja teenuseid 1500 toiduvaldkonna ettevõtlusega seotud inimest ning toiduhuvilisi messikülastajaid oli kahel päeval hinnanguliselt 75 000. Eesti Toidumess - Sööma! koondas kõik Eesti toiduvaldkonna tegijad - tootjad, tarbijad, müüjad, Horeca sektori, toiduvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Loe lähemalt »

Lauluväljakule kerkib Eesti Toidumess - Sööma!

Selle nädala reedel ja laupäeval toimuva Eesti Toidumess - Sööma! lavade, bokside ja muu inventari paigaldus 70 000 m2 Lauluväljaku pinnale on täies hoos. Toiduhuvilistele hakkavad oma tooteid ja teenuseid tutvustama rohkem kui 1000 toiduvaldkonna ettevõtetega seotud inimest.

Loe lähemalt »

Mida söövad toidumessi staarid?

Birgit copy.jpg

"Armastan Tai Curryd, ertiti suur lemmik on Green Curry!"

Hellad Velled copy.jpg

"Meie oleme Eesti mehed ja sööme mida kätte saame, eriti öösel bensiinijaamas siis kui esinemiselt tuleme."

Marek Sadam copy.jpg

"Minu kõige lemmikum toit on hea kodune toit. Aga kui veidi peenemaks minna, siis kindlasti pasta ja creme brulee."

Laura copy.jpg

"Reis Mehhikosse pani mind armastama vürtsikaid guacamolesid, tequila melted cheese, karrikrevetud rosmariini ja apelsinidega."

Helin-Mari Arder copy.jpg

"Magustoitude puhul on üks kindlatest lemmikutest soe šokolaadikook, mis maitseb kõige paremini jäätise ja värskete marjade või toormoosiga."

Robin Koljak copy.JPG

"Mulle meeldib üle kõige Mehhiko toit nagu Quesadillad, Fajitad ja enchilladad."

Sergei Maasin copy.jpg

"Pole vahet kus maailma nurgas reisin või olen, üks on kindel - Eesti rukkileiba pean saama! Viimasele New Yorki reisile võtsin lausa 2 pätsi kaasa ja see oli kõige parem toit! Igal hommikul teen rukkileivaga võileiba."