eesti toidu laat

Eesti keeles rus eng

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Eesti Toidulaat

Messi asukoha aadress on: Tallinn, Narva mnt 95 

Tere tulemast Eesti Toidulaadale!

Toidulaada korraldajate eesmärgiks on tuua külastajateni huvitavat ja kvaliteetset köögi- ja söögikaupa ka nendelt tootjatelt, kelle toodangut või teenuseid suurkauplustes alati saadaval ei ole. Eesti Toidulaat on heaks võimaluseks osta soodsa hinnaga uut ja huvitavat toidu- ja köögikaupa ning kauplejatele oma toodangu tutvustamiseks ja müügiks.

Eesti Toidulaata korraldatakse Eesti Toidumess - Sööma! olulise osana alates 2017. aastast. Piletita sissepääsuga suure toidumessi külastajate arvuks prognoositakse kahel päeval kokku kuni 100 000 toiduhuvilist inimest Eestist ja välismaalt. Messil osaleb kokku kuni 500 toidupakkujat.

Tere tulemast kauplema ja külastama - kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul Eesti Toidulaadal, 4. ja 5. mail 2018!

Toimumise koht ja aeg

Tallinna Lauluväljak, reede-laupäev, 4.-5. mai 2018
Alguse / lõpu kellaaeg: 11.00 / 20.00
Pileti hind: Sissepääs on kõigile tasuta.

Eesti Toidumessi - Sööma! ajakava

Vaata ajakava siit.

Kauplejad

Eesti Toidulaadale on oodatud oma toodangut müüma ja tutvustama toiduvaldkonna kaupade ja teenuste pakkujad.

Kauplemiseks võta ühendust laadakorraldajaga (vaata kontaktandmed allpool), kes väljastab kauplejale müügipileti ja arve tasumiseks. Laada kaubandustegevus toimub "Kaubandustegevuse seaduses" ja sõlmitavas osalemise lepingus ettenähtud korras laada korraldaja poolt väljastatud müügipileti alusel. Müügikohtade arv on piiratud ja müügikoht on kauplejale tagatud arve tasumisel!

NB: Kuna Eesti Toidulaat toimub Eesti Toidumessi - Sööma! raames ja territooriumil, siis kehtivad laadakauplejatele messil osalemise tingimused ja ohutusnõuded. Loe ja vaata lisainfot Eesti Toidumessi lehelt Eksponendile: www.toidumess.ee/eksponendile 

Eesti Toidulaada korraldajad:

Erkki Laidinen
Telefon: 551 5976
E-mail: erkki@toidumess.ee 

Leena Laidinen
Telefon: 5850 9429
E-mail: leena@toidumess.ee 

www.toidulaat.ee
www.toidumess.ee