uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Reede ja laupäev, 3.-4. mai 2019, Tallinna Lauluväljak, kell 11-20, sissepääs tasuta

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Eesti Toidumess tutvustab KiiviKase viina

01.04.2017 - Kochi pressiinfo

Video: "Tõstame poole rohkem, joome poole vähem!"

Uue põlvkonna alkoholitootja Koch, kes märtsis tuli turule palju kõneainet tekitanud Ossinovsky Vodkaga, toodab Eesti Toidumessi - Sööma! alguseks 5. mail koostöös Ott Kiivikasega KiiviKase Viina. Viin on villitud 0,7 l pudelitesse ja messi raames plaanitakse seda müüa ca 30 000 liitrit.

Kochi juhatuse liige Ivar Grossev: "Esimene edukas kõlava nimega "Ossinovsky Vodka” on tarbijate poolt hästi vastu võetud ja läbi müüdud, mis innustas meid järgmise analoogse tootega turule tulema.” Ta lisas, et ettevõte panustab jätkuvalt tootearendusse ja uute, tarbijaid kõnetavate jookide kavandamisse. Grossev rõhutab, et alkohoolseid jooke tuleb tarbida vastutustundlikult ja mõõdukalt ning seda eeskuju võiks lisaks poliitikutele anda ka kultuuritegelased. Nagu Ossinovsky Vodka etiketil toodi meeldetuletuseks ära seisukoht “Joome poole vähem”, on see kasutusel selgi korral. “Soovime olla vastutustundliku tarbimise osas üks eeskujusid ja kuna kulturism ja toitumisspetsialistid on inspiratsiooniks paljudele tugitoolisportlastele, lõime käed hetkel ühe tuntuma Eesti sportlase ja toitumisnõustaja Ott Kiivikasega tema nimega sarnase kiivi-kase maitselise viina tootmise alustamiseks. 

Toidumessi eestvedaja Auris Rätsepa sõnul tutvustatakse “KiiviKase viina” proovipartiid avalikkusele 5. ja 6. mail Tallinna Lauluväljakul toimuval Eesti Toidumessil - Sööma! ja kui tarbijad selle hästi vastu võtavad, on võimalik, et Koch toob esimese tutvumishinnaga partii poelettidele juba jaanipäevaks. Tippsportlane Ott Kiivkas: “Ka sportlased või spordisõbrad on tegelikult lihtsad inimesed ja soovivad mõnikord lõõgastudes napsu võtta ning ammu oleks olnud aeg spordirahvale ka oma vastava koostisega vägijook luua.” Kiivikas lisas, et võtab Kochi algatust ja seda toodet kui komplimenti ja tunnustust enda dopinguvabale sportlaskarjäärile ning osaleb seetõttu KiiviKase viinaperekonna tootearenduses toitumisnõustajana suurima heameelega. “Saan siinkohal taaskord südamele panna oma tervise eest hoolimist ning mõõdukust igas asjas, sealhulgas eriti alkoholi tarbimises,” ütles Ott Kiivikas. KiiviKase Viin saab olema maitsev, valmistatud puhtast Eesti toorainest ning selle hinnaklass on soodne, ulatudes jaekaubanduses ca 5 EUR-ni. Ta lisas, et KiiviKase viinaga saab tasuta tutvust teha Eesti Toidumessil - Sööma!, kus ta ise küll kahjuks osaleda ei saa, sest võistleb samal ajal MM-il. “Sinna võtan mõned pudelid omanimelist viina Eesti uue põlvkonna toiduainetööstuse tutvustamiseks samuti kaasa,” ütles Kiivikas.

"Tõstame poole rohkem, joome poole vähem!" (Ott Kiivikas)

otiviin2